Spolu u jednoho stolu

Spolu u jednoho stolu 2018-04-16T20:31:14+00:00

FOTOSOUTĚŽ O BALÍČEK POTRAVIN NA TÝDEN OD FIRMY COUNTRYLIFE

Zasedněte společně k jednomu stolu, vyfoťte se a pošlete fotku společně s Vaším oblíbeným zdravým receptem, a to přes formulář na webu Foodrestart (níže) nebo na email stepanka@foodrestart.cz nebo přes zprávy na Facebooku – Foodrestart CZ

Uzávěrka soutěže je  10.5.2018. Výherce vyhlásíme na webu a Facebooku. Výherci se ozveme prostřednictvím emailu, sms či zprávy na Facebooku.


 

Podmínky soutěže

Organizátorem soutěže je Foodrestart.cz, Štěpánka Vontrobová, IČ: 04066618, sídlo Dvořákova 1097, 74221 Kopřivnice

Přihlašovatel do soutěže musí být osoba starší 18ti let.

Předmět soutěže:

Přihlašovatel do soutěže zašle podklady: 1 fotografii ve formátu jpg, png nebo pdf. Dále pak Přihlašovatel zašle Recept na oblíbené rodinné zdravé jídlo, a to v příloze ve formátu doc. nebo pdf či jako součást emailové zprávy.

Podklady přihlašovatel zašle prostřednictvím formuláře výše nebo na adresu stepanka@foodrestart.cz nebo na Facebook Foodrestart CZ

Podklady zaslané do soutěže se stávají majetkem Organizátora a ten je může dále zpracovávat (uveřejnit je v rámci soutěže na webu, sociálních sítích apod).

Ze zaslaných fotografií bude vybrána vítězná, na které je patrný pozitivní přístup ke zdravějšímu stravování, rodinné atmosféře, tradici stolování. Smyslem soutěže je podpora společného vaření a stravování v rodinách. Na fotce musí být 2 a více osob (rodina).

Podmínky soutěže mohou být organizátorem v průběhu soutěže změněny nebo upraveny

Výhrou je balíček potravin na týden od firmy Country Life.

Na výhru v soutěži neexistuje právní nárok a není směnitelná za hotovost.

Předání výhry proběhne po vylosování po dohodě s výhercem, a to buď osobně nebo poštou na zadanou adresu.